Rzymskokatolicka Parafia Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika w Wałbrzychu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU - 28 LUTEGO 2021
  1. Dziś II niedziela Wielkiego Postu
  2. Przypominamy, że ze względu na istniejącą pandemię koronawirusa wszystkie osoby przebywające w kościele mają obowiązek korzystania z maseczek (zasłonięty nos i usta). Zachęcamy do dezynfekcji rąk - środki dezynfekcyjne dostępne są na stolikach przy wejściu do naszego kościoła.
  3. Kalendarz liturgiczny: Czwartek - św. Kazimierza Królewicza
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlitwy o powołania kapłańskie, piątek - spowiedź od godz. 17:00. W sobotę o godz. 8:00 - różaniec, 8:30 Msza św.. Odwiedziny chorych od godz. 10:00
  5. W czasie wielkiego postu : Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:15 oraz Gorzkie Żale w Niedziele o godz. 17:15
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 7 marca do 10 marca 2021 r. Rekolekcje poprowadzi ks. Kamil Szymczak - Pallotyn. Polecamy go naszej modlitwie.
  7. W zakrystii do nabycia są kalendarze parafialne na rok 2021.
  8. Kancelaria - wizyty w kancelarii po uzgodnieniu telefonicznym - tel. 74/ 665-40-51, tel. komórkowy proboszcza - 601-517-056.
  9. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszego kościoła oraz kwiaty do dekoracji ołtarza i prosimy o dalsze.
  10. W sobotę od godz. 10:00 na plebanii można spotkać się z Panią Radną i radcą prawnym.
  11. Wszystkim życzymy miłego tygodnia obfitującego w łaski Boże.

Parafia Świętego Wojciecha B.i M. w Wałbrzychu © 2019 Frontier Theme